Klasiskā vai Lielā ballīte

Klasiskā vai Lielā ballīte

KLASISKĀ SPA BALLĪTE

Bērnu labsajūtai un izglītošanai.

 

1.daļa

Šīs ballītes mērķis ir iesaistīt visos procesos bērnus pašus, radīt viņos pozitīvas emocijas, rūpējoties par savu ādu. Vilksim puķainus halātiņus, liksim matu lentes un veselu stundu bērni ar skaistumkopšanas speciālistu apgūs jaunas zināšanas pareizā un saudzīgā sejas ādas kopšanā, kopīgi izmēģinās uz savas sejas ādiņas attīrošās putiņas, sejas skrubi, pūtīsim ziedūdeņus, liksim masku, svaiga gurķa šķēlītes, kā arī, izmēģināsim karstos dvielīšus. Procedūru noslēgsim ar sejas krēmu un lūpu balzāmiņu ādas mitrināšanai un aizsrdzībai.

Pēc kopīgas un cītīgas darbošanās seko 10 minūšu pauze, lai bērni var izskustēties, padzerties un apēst kādu gaviļnieka sagādāto uzkodiņu pirms otrās daļas.

 

2.daļa

Jau brīvākā gaisotnē bērniem ir iespēja baudīt skaistumkopšanas pasauli pēc jubilāres vai māmiņas izvēles vienu no trīs variantiem: 

• Make-up pamati

• Nagu lakošana un parafīna vanniņa rokām

• Savas kosmētikas gatavošana

MAKE-UP

Ieskats dekoratīvās kosmētikas pasaulē. Nereti bērni pašrocīgi izmēģina uz savas ādas dažādus skaistumkopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku un visbiežāk mammu produktus. Izrunāsim, ko un kāpēc bērniem nevajadzētu lietot un eksperimentēt ar savu ādu, ko drīkstam izmēģināt treniņa nolūkos vai svētku reizēs. Apskatīsim dažādus produktus un kopīgi krāsosim acu ēnas, skropstiņas, izgaismosim vaigu kaulus un krāsosim lūpas. 

Noteikti izrunāsim dekoratīvās kosmētikas notīrīšanas svarīgumu!

NAGU LAKOŠANA UN PARAFĪNA TERAPIJA

Katrai jaunkundzei tiks sarūpēts mazs maisiņš ar miniatūrisku nagu vīlīti, ko nēsāt līdzi, starppirkstenīšiem, kas atvieglo nagu lakošanu un nagu dizaina uzlīmes, spīdumiņi un kristāliņi. Apspriedīsim roku un nagu higiēnu, kā pareizi vīlēt nagus, lai netraumētu tos. Kopīgi arī mēģināsim uzlakot nagus ar Kinetics Nails System nagu lakām, smērēsim roku krēmu, mērksim siltā parafīna vanniņā un vilksim virsū cimdiņus, lai sildītu rokas. Parafīna noņemšana un krēmiņa iemasēšana. Pēc šīs procedūras rokas ir zīdaini maigas!

KOSMĒTIKAS GATAVOŠANA

Radoša nodarbe un pacietības treniņš, jaucot kopā dažādas sastāvdaļas, lai pagatavotu savu kosmētisko produktiņu. Pēc izvēles iespēja pagatavot ķermeņa skrubi, lūpu skrubi vai lūpu pomādi. Jaucam glītos trauciņos, bērni paši līmēs virsū uzlīmes un savus pagatavotos produktus droši varēs ņemt līdzi uz mājām, kā dāvaniņu no jubilāres. 

 

Mūsu skaistumkopšanas speciālists darbojas ar bērniem 2h, trešā stunda ir atvēlēta jūsu svinībām, svētku gardumu baudīšanai, fotogrāfijām, dāvanām, smiekliem un priekiem. 

Maksimālais bērnu skaits: līdz 8 (klasiskā) / līdz 12 (lielā)

P.S.Lielo ballīti vada divi skaistumkopšanas speciālisti.

Pasākuma cena: 200 euro / 260 euro

Pasākuma ilgums: 3h

Priecāsimies kopā!!!