Ausu caurduršana

Ausu caurduršana

Cena: 20€

AUCH beauty home piedāvā ausu caurduršanu gan maziem, gan lieliem. 

Strādājam ar CAFLON ausu caurduršanas pistolīti un specializētajiem, antialerģiskajiem, ķirurģiskā tērauda, steriliem auskariņiem.

Kā notiek ausu caurduršana AUCH salonā?

  1. Meistars iepazīstas ar klientu un īsumā izstāsta par procedūras norisi, bērniem atļaujam pašiem paturēt pistolīti rokās un izprast tās darbību. Bērnus nomierina fakts, ka nav asumu, nav adatas vai ložu;
  2. Kopīgi izvēlas auskarus no mūsu plašās šaujamo auskaru  kolekcijas (parasti uz vietas ir vismaz 30 dažādi dizaini- zelta, sudraba, lielāki, mazāki, ar kristāliņiem vai bez ,u.tml.)
  3. Dezinficē savas rokas, uzvelk cimdus un dezinficē auss ļipiņu; 
  4. Ar īpašu ādas flomāsteri abās ausīs izmēra un atzīmē punktiņus, kur iešaut auskarus;
  5. Ievieto sterilos, ķirurģiskā metāla auskarus pistolē un iešauj auss ļipiņā (Ar pašiem mazākajiem meistarīte noskaitīs arī buramvārdus);
  6. Izstāsta par kopšanu mājās (līdzi iedos īpašu kopšanas līdzeklīti).

Kā pareizi kopt caurdurtās ausis?

  • Ausis profilaktiski tīra 2x dienā ar spirtu saturošu tinktūru (kliņģerīšu, borspirtu u.tml.) uz vates kociņa no abām ausu ļipiņas pusēm apsmērējot ap pašu auskariņu. (Meistarīte var ieteikt austiņas tīrīt ar sāls un sodas maisījumu). Tomēr labas prakses vadīti katru bērnu ar tikko cauršautajām ausīm laižam mājās ar specializēto CAFLON tīrīšanas un kopšanas līzeklīti DĀVANĀ!!! 
  • AUSKARUS, lai tīrītu ļipiņas ārā NEŅEMT!!!
  • Kad pagājušas 4 nedēļas, tad parasti caurumiņš ir pilnībā sadzijis un izšautos auskarus var mainīt pret citiem vai atstāt jau esošo ausīs arī uz ilgāku laiku. 
  • Nesen izdurtie caurumiņi var ātri vien aizaugt, tāpēc sākumā cītīgi auskariņi jānēsā vismaz 6 mēnešus!